Banguotos sruogelės(KOD:BS)
Banguotos sruogelės(KOD:BS)
Nuo 2.5 Lt Lt
Užsakyti

* Norėdami užsakyti šią prekę, užpildykite formą ir mes susisieksime su jumis

 

Rinkoje plaukų kainos svyruoja nuo  2 iki 15 litų už plaukų sruogą. Jeigu visur yra natūralūs plaukai, kodėl yra toks didžiulis kainos skirtumas? 

Atsakymas paprastas- plaukų didesnę kainą nulemia jų aukštesnė kokybė ir apdirbimas. Pigūs plaukai- yra nerūšiuoti, chemiškai apdirbti ir purkšti silikonais. Dėl šios priežasties, nusiplovus silikono sluoksniui, pigūs plaukai veliasi, šiaušiasi, juos sunku prižiūrėti. 

Kokybiški plaukai būna atrinkti pagal jų augimo kryptį, išsaugoti plauko žvyneliai, renkami iš jauno donoro (kad plauko gyvavimo ciklas būtų kuo ilgesnis), dvigubo rinkimo pagal ilgį (šių plaukų tiek viršus, tiek galai būna panašaus storio). Šie plaukai nesivelia ir būna minkšti ir švelnus visą jų nešiojimo laikotarpį. 

Todėl labai svarbu, kad plaukai būtų:

-                 Plaukai surinkti pagal jų augimo kryptį. Tokius plaukus lengva prižiūrėti, jie nesivelia, nesipučia. 

-                 Plaukai neapipurkšti silikonu. Tai lengvai nustatysite pažiūrėdami į plaukus: jeigu plaukai turi dirbtinio žvilgesio, įtartinai švelnūs, tai pirmas apipurkštų silikonu plaukų požymis.

-                 Su išsaugota kutikule (plauko žvyneliu). Tokius plaukus galite ir dažyti, nes plaukas analogiškas jūsų plaukui.

Sruogeliu kainynas:

45cm 1gr -4lt

55cm 1gr- 5lt

65cm 1gr- 6lt

75cm 1gr-7lt

85cm 1gr-9lt

 

Susisiekti

+37063672067

remyplaukai@gmail.com
My status

Mūsų klientų atsiliepimai - Palik atsiliepima ir tu, spauk čia

Pirkome plaukus iš šios merginos, likome labai patenkintos. Sėkmės Jums!

Tresus kuo puikiausiai nešioju jau šeštą mėnesį, nors pradžioje baiminausi dėl koybės, bet tikrai nenusivyliau. Drąsiai rekomenduoju.

Aciu uz puikius plaukus ir iki kitu susitikimu!

Mergina labai issamiai viska paaiskino, pagelbejo renkantis spalva, bei svory, esu labai dekinga uz sazininguma bei puikia preke:)