Priežiūra

Viskas kas nauja ir nepatirta pradžioje atrodo kėblu, todėl siūlau susipažinti su trumpa tiek tresų, tiek priaugintų plaukučių naudojimo instrukcija ir susipažinti su tuo, kaip prižiūrėsite naujai atsiradusias kasas:

 • Plaukų tresus ir priaugintus plaukus rekomenduojama plauti kas 3-4 dienas.
 • Prieš plaunant galvą iššukuokite plaukus. Šukuoti pradėkite nuo plaukų galų, švelniai braukite šukomis per plaukučius, nepeškite, prilaikykite tresą.
 • Rekomenduojama plovimui naudoti švelnų šampūną (geriausiai vaikišką, arba bent skirta ne pleiskanoms naikinti). Jei neturite galimybės tokio įsigyti „aštresnį“ šampūną galite praskiesti su vandeniu.
 • Balzamą, kondicionierių ar kaukę naudokite tik tresų ar priaugintų plaukų galams. Prisiminkite, jog net ir kalbant apie natūralius, neprisegtus plaukus žymiausi stilistai pabrėžia, jog visos anksčiau paminėtos priemonės yra skirtos galiukams. (Plaukų galai- tai visa plauko dalis 10 cm žemiau tresų segtukų;). Plaukų šaknims skirtos visai kitokios priemonės (pavyzdžiui, ampulės ar pan. ), jų tresams naudoti tikrai nereikia.
 • Norėdamos išlaikyti gražų ir žvilgantį plauką nepamiškite jo palepinti kvapniais, švelninančiais ir nuo aplinkos poveikio saugojančiais kremais. Kad kaukė/ balzamas gerai atliktų savo darbą ją reikėtų taisyklingai užtepti: šampūnu išplautus ir išskalautus plaukus nusausinkite rankšluosčiu, tuomet tepkite kaukę. Nusausinti plaukus reikia tam, kad atsivertų plauko žvyneliai ir priemonė galėtų įsigerti į plauko vidų.
 • Drėgnų plaukų nereikėtų šukuoti, bet jei neišvengsite to, naudokite retas šukas ir prilaikykite tresus.
 • Mitas, jog prisegtiems plaukams reikia naudoti tik natūralių šėrių šepetį- aišku jeigu tokį turite šukuokite ir tresus, nes pagrindinė jo savybė- tolygiai paskirstyti plaukų riebalus, dėl to tokiu įrankiu šukuoti plaukai neatrodys susiriebalavę. Tačiau jeigu tokių šukų įsigijusi neesate tiks ir paprastas šepetys.
 • Išplautus ir rankšluosčiu nusausintus plaukučius galima džiovinti fenu arba palikti natūraliai išdžiūti.
 • Plaukų prisegimo laikas 5-10 minučių. Viskas priklauso nuo meistro įgūdžių. Pirmi kartai gali būti šiek tiek sudėtingesni, tačiau greitai įprasite įsisegti plaukučius ir tai taps kasrytiniu užsiėmimu.
 • Prisegtus plaukus galima tvarkyti ir modeliuoti taip pat kaip savus, daryti pačias drąsiausias ir originaliausias šukuosenas. Plaukų tiesintuvo rekomenduojama temperatūra iki 180 laipsnių. Džiovindami plaukus fenu, nenaudokite maksimalaus karščio režimo. Visos šios rekomendacijos taikytinos ir saviems plaukams.
 • Šukuosenai formuoti taip pat galima naudoti visas reikalingas priemones: plaukų putas, laką, aliejukus, žėlė, vašką ir t.t
 • Su plaukų tresais galite ir miegoti. Tokiu atveju patariama susipinti kasą ar juos surišti, kad plaukas nesusiveltų ir vėliau šukuojant jo neišpeštumėte.
 • Einant į baseiną, sauną, deginantis ar maudantis sūriame vandenyje plaukus patariama susirišti ar supinti į kasą.
 • Plaukus galima dažyti, tačiau nerekomenduoju naudoti cheminių sušukavimų, nes taip tresų „galiojimo trukmė “ dvigubai sutrumpėja. Nepamirškite, jog ir natūralūs plaukai kasdien lyginami žnyplėmis ar garbanojami karštais įrankiais triūšta ir lūžinėja. Tresai- jokia išimtis. Rekomenduojamas jų „galiojimo laikas“ 3-6 mėnesiai, vėliau plaukučiai praras savo prekinę išvaizdą.
Susisiekti

+37063672067

remyplaukai@gmail.com
My status

Mūsų klientų atsiliepimai - Palik atsiliepima ir tu, spauk čia

Pirkome plaukus iš šios merginos, likome labai patenkintos. Sėkmės Jums!

Tresus kuo puikiausiai nešioju jau šeštą mėnesį, nors pradžioje baiminausi dėl koybės, bet tikrai nenusivyliau. Drąsiai rekomenduoju.

Aciu uz puikius plaukus ir iki kitu susitikimu!

Mergina labai issamiai viska paaiskino, pagelbejo renkantis spalva, bei svory, esu labai dekinga uz sazininguma bei puikia preke:)